Odwiedź nasz w Google+

    Oferujemy  profesjonalny serwis pogwarancyjny artykułów gospodarstwa domowego wszystkich marek. Zajmujemy się głównie pralek, zmywarek, oraz mniejszego sprzętu AGD. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowym. Od początku działalności naszej firmy inwestujemy w profesjonalne narzędzia do naprawy agd. Wszystkie zlecenia wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół. Dbając o naszych klientów, dokładamy wszelkich starań aby wszystkie naprawy przebiegały sprawinie i terminowo!

Jeśli  usuniecie usterki będzie konieczne w serwisie, oferujemy transport sprzętu GRATIS *(do 5 km od Piaseczna, powyżej 5 km, stawka dojazdu jest ustalana indywidualnie)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szanowny Kliencie,
Wyjazdy mające na celu zdiagnozowanie sprzętu u klienta, są przeznaczone wyłącznie do sprzętów cięzkichi i o dużych gabarytach tj: pralka, zmywarka  czy suszarka do ubrań. Reszcztę sprzętu, prosimy dostarczać osobiście do naszego serwisu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diagnoza u klienta tylko 80PLN, płatna w przypadku rezygnacji z naprawy. Jeśli zaś Klient zdecyduje się na naprawę, ponosi tylko koszty naprawy ustalone na miejscu.

Diagnoza w serwisie
tylko 30PLN
, płatna w przypadku rezygnacji z naprawy za sprzęty dostarczone do serwisu przez klienta
.


Zakres usług

 
Naprawiamy:
- zmywarki
- pralki
- piekarniki elektryczne
- kuchenki mikrofalowe
- kuchenki ceramiczne
- kuchenki indukcyjne
- odkurzacze


Oferujemy  również:
- naprawę modułów sterujących AGD
- okresową konserwację sprzętów AGD
- czyszczenie chemiczne zbiorników pralek i zmywarek
- podłączanie zmywarek i pralek w domu klienta
- podłączanie kuchenek elektrycznych
- regenerację pomp obiegowych zamywarek